IT news

چند روزی به page rank خود در گوگل نگاه نکنید.
گویا تغییر الگوریتم سرویس جستجوی گوگل باعث شده ،آخرین به‌روزرسانی ایندکس گوگل بیشتر از انتظار طول بکشد ،بنابراین ممکن است تغییرات غیر معمولی در رنک سایتها مشاهده شود.
اینجا را ببینید.

سرویس جدید گوگل:sitemap
Sitemap یک سرویس جدید است که به صاحبان سایتهای اینترنتی امکان می دهد تا سریعتر از پیش موتورهای جستجوی گوگل را از به‌روزرسانی صفحات سایت مطلع کنند. به اینجا بروید.sitemap درحال حاضر در مرحله بتاست. به این منظور شما باید اکانت گوگل داشته باشید و بعلاوه یک فایل XML را در وب‌سرور خود اپلود کنید ،سپس وارد صفحه sitemap گوگل شوید و ثبت نام کنید.البته همانطور که نوشتم در حال حاضر این سرویس به کار سایتها و نه وبلاگها می‌آید.البته می توان متصور شد بلاگر و یادیگر سرویسهای ارایه دهنده خدمات بلاگ‌نویسی با فراهم کردن امکاناتی ،وبلاگها را هم از این ویژگی نو بهره‌مند سازند.

Yahoo Develops PhotoMail Service
PhotoMail را که حتما تست کرده‌اید.این یکی از خدمان جدید یاهو است که امکان ارسال حداکثر 300 عکس را بوسیله میل می دهد.با این وسیله تحولی در به اشتراک‌گذاری عکسها به‌وقوع پیوسته.البته برخلاف حالت معمول ارسال عکس بوسیله میل،عکسها بصورت کامل در اکانت هر کاربر در Yahoo Photo ذخیره می‌شوند و گیرنده میل در بدو باز کردن میل عکسها را بصورت بندانگشتی مشاهده می‌کند ،سپس می تواند بر حسب علایق خود عکس مورد نظرش را بصورت کامل از اکانت فرستنده ،دانلود کند.
Image Hosted by Imagehigh.net

هدیه اخیر 400 میلیون دلاری موسسه خیریه گیتس و ملیندا، بزرگ‌ترین کمک خصوصی که تا به امروز اهدا شده.این کمک به منظور تهیه واکسن در کشورهای در حال توسعه انجام شده است.

به این صفحه بروید تا با چگونگی قرارگیری صحیح پشت کامپیوتر آشنا شوید.چهار روش با عکس نشان داده شده است.
و سرانجام اگر می خواهید با دلیل و برهان و با دیدن نمودار و نه حرف فروشنده ،پردازنده اتلون و پنتیوم4 را با هم مقایسه کنید ،به اینجا بروید.این مقاله این دو پردازنده را از جهات مختلف مانند گیم ،انکودینگ صوتی و تصویری ،آرشیوسازی ،کارهای گرافیکی دوبعدی و سه‌بعدی با هم مقایسه کرده است.از این مقاله برمی آید که پردازنده اتلون در گیم برتری قابل توجهی به پنتیوم دارد و در انیمیشن‌سازی سه‌بعدی برتری با پنتیوم است در سایر موارد این دو تفاوت چشم گیری نسبت به هم ندارند.

3 comment(s):

مشکل يوني کد حل شده
برم سراغ لينکهايي که دادي ببينم گوگل مي خواد چي کار کنه برامون
Best regards from NY! » »
Anonymous Anonymous, at 3:49 AM  
Where did you find it? Interesting read » » »
Anonymous Anonymous, at 5:25 PM  

نظر شما

<< Home