اندر فواید گوگل‌مپ

داشتن وقت زیاد توسط کاربران کامپیوتر در آمریکا و همچنین دسترسی آنها به اینترنت با سرعت بالا،باعث شده است که وب‌گردیهای آنها ،به نتایج گاه جالبی بینجامد.
آنها با استفاده از سرویس google map،ساختمانهایی به شکل صلیب شکسته در پایگاه نیروی دریایی آمریکا در سان‌دیگو پیدا کرده‌اند.روی تصویر کلیک کنید تا آن را در google map ببینید.

Image Hosted by ImageShack.us


طراحی این ساختمانها بسیار شبیه طرحهای آرشیتکت معروف آلمان در زمان نازیها،Albert Speer است.
اما وب‌گردان به این هم اکتفا نکرده‌اند و ادعا کرده‌اند که مسیح را هم در google map پیدا کرده‌اند!روی تصویر کلیک کنید تا آن را در google map ببینید.

Image Hosted by ImageShack.us


اگر یادتان باشد چندی قبل یک خانم تصویر مریم مقدس را در یک نان تست دیده بود.

Image Hosted by ImageShack.us


این هم درختانی که در جنگلی در 60 مایلی برلین،شکل صلیب شکسته را تداعی می‌کنند و ظاهرا به‌وسیله باغبانان هیتلر در سال 1938 کاشته شده‌اند.

Image Hosted by ImageShack.us


5 comment(s):

A very interesting post.
Anonymous Amir, at 11:13 AM  
مطلب واقعا جالبی بود. ولی واقعا انسان با ذهنیت و تخیلش هر چیزی رو به چیزهای دیگه ربط میده. و این چیزهای بالا نشون میده که فقط ایرانی ها نیستند که خرافاتیند بلکه آمریکایی ها و اروپایی ها هم دسته کمی ندارند. شاد و موفق باشی
چند ماه پیش تلویزیون ژاپن برنامه مستندی رو که از روی کتاب راز داوینچی بود نشون داد .من اونموقع از جریانات خبر دار شدم و چند وقتیه که کنجکاویم تو این ضمینه زیادشده.این پستهای آخری شما خیلی برام جالب بودند.باز هم اگر در این مورد میدونید بنویسید
خيلي جالب بود .اون ساندويجه رو خونده بودم ولي بقيه رو نه.جالب بود ممنون
Looking for information and found it at this great site...
» »
Anonymous Anonymous, at 12:38 PM  

نظر شما

<< Home