از مایکروسافت

دور جدید مبارزه مایکروسافت با گوگل و یاهو شروع شده است.

Image Hosted by ImageShack.us


مایکروسافت در حال اضافه کردن ویژگیهای جدیدی به سرویس پست الکترونیکی رایگان خودhotmail است.از لحاظ ظاهری ورژن جدید hotmail بیشتر شبیه برنامه‌های دسک‌تاپ میل مانند Outlook وOutlook Express است و ویژگیهایی مانند پیش‌نمایش میلهای ورودی ،جلوگیری از حملاتpishing،و بلوک فرستنده‌های میل خاص را دارد.ظاهرا ظرفیت اولیه hotmail جدید 2 گیگابایت است.سرویس میل جدید مایکروسافت Kahuna نام دارد.مایکروسافت پیش از این وعده مجهز کردن این سرویس به فن‌آوری Sender ID را هم داده بود که وسیله ای برای مبارزه با اسپم به‌شمار می‌رود.

همچنین مایکروسافت ویژگی جدیدی به تولبارMSN اضافه کرده است ،که اجازه می دهد کاربران widgetها را اضافه کنند. Widget ها برنامه های الحاقی کوچکی هستند که اطلاعاتی مانند پیش‌بینی وضع هوا را به کاربران خود می دهند.پیش از این یاهو هم برنامه Konfabulator را ارئه کرده بود که کارمشابهی انجام می دهد.
برای کم کردن فاصله سرویس جستجویMSN با گوگل،مایکروسافت درصدد است،طوری سیستم جستجوی خود را تغییر دهد که در هنگام جستجو علاوه بر ارئه لینک به جستجوکنندگان،پاسخ بعضی سوالات آنها بصورت مستقیم در همان صفحه جستجو داده شود.
منبع:CNET-ZDNET

نسخه بتا 1 اینترنت اکپلورر 7 را از اینجا دانلود کنید.حجم برنامه 10 مگابایت است.توجه کنید که در هنگام نصب ،برنامه اوریجینال بودن ویندوز شما را چک می کند،بنابراین اگر از نسخه‌های غیر اوریجینال استفاده می کنید،نمی‌توانید این برنامه را نصب کنید.